Veletrh PISCINA FIRA BARCELONA 2013

Do Barcelony? Na veletrh i FC Barca!

Publikováno 28.10.2013

Letos jsme opět návštívili výstavu PISCINA FIRA BARCELONA. Děkujeme firmě Vágner Pool za pozvání!

První den jsme navštívili výstavu FIRA Barcelona, kde jsme se setkali s partnery dodavatelů firmy Vágner. Dále jsme si procházeli různé prodejce bazénové techniky – laminátových bazénů, whirlpoolů, filtrační a čerpadlové techniky. Na výstavě jsme také navštívili naše přímé dodavatele, např. firmu DLW.

Večer jsme byli pozváni na večeři od firmy IML do Porto Olympico, kde jsme s chutí ochutnali místní speciality, mořské příšery, škeble nebo chobotnice.

Fotbal nesmí chybět

Večer druhého dne jsme se dočkali nezapomenutelného zážitku, v podobě návštěvy fotbalového zápasu mezi Espaňol Barcelona a Atletico Madrid s výsledkem 1:0 pro domácí.

V neděli jsme dopoledne jeli na olympijský kanál, který někteří využili na lyžování na vodě.

První den nového týdne jsme se brzy ráno vydali do Girony, kde na nás čekala návštěva výrobny laminátových filtrů firmy IML. Zde jsme se také dostali až do výrobních hal, kde jsme sledovali postup výroby filtrů od procesu laminátování až po finální nátěry a výstupní kontroly.

Večer jsme navštívili firmu Bomba Saci, která má nové sídlo u dráhy F1 u Barcelony. Dostali jsme se do výrobní haly, kde jsme mohli vidět postup výroby čerpadel od malých kilových, až po velká cca 200 kilová čerpadla. Seznámili jsme se s vlastní montáží, tlakovou zkouškou, až po výstupní kontrolu čerpadel, která poté odchází k nám, jako odběrateli.

Návštěva Barcelony – výstavy FIRA a výroben dodavatelských firem, byla pro nás přínosem z profesního i osobního hlediska.