Kde se s námi vždy potkáte? Na For Archu!

Kde se s námi vždy potkáte? Na For Archu!

Publikováno 25.9.2014

 

Na stánku jsme přivítali jak významné obchodní partnery, tak i zástupce vedení naší společnosti.

Divize Aquaparky, bazény a bazénové technologie vystavovala na společné expozici ABAS ČR (Asociace bazénů a saun), jejíž je společnost Centroprojekt dlouholetým členem.

Jubilejní 25. ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH otevřel své brány návštěvníkům ve dnech 16. – 20. září. Největší události ve stavebnictví v ČR se zúčastnilo 830 vystavovatelů z 15 zemí na výstavní ploše 38 800 m2. Příležitost seznámit se se stavebními novinkami a technologiemi si nenechalo ujít 74 850 tisíc návštěvníků, o 5% více než v loňském roce

Záštitu nad 9. veletrhem Bazény, sauny & spa, který je součástí víceoborového veletrhu FOR ARCH, převzala ABAS ČR, APR a Česká asociace wellness.

Veletrh nesl podtitul „SAUNA a wellness pro zdraví“ a hlavním doprovodným programem byla saunová show nazvaná „OSTROV ZÁŽITKOVÉHO SAUNOVÁNÍ“.

Z doprovodných akcí veletrhu FOR ARCH nejvíce lákala Konference ředitelů projektových společností 2014, která veletrh zahajovala a počtem účastníků překonala očekávání organizátorů.