Na veletrh For Arch za zákazníky

Na veletrh For Arch za zákazníky

Publikováno 27.9.2016

V úterý 20. září otevřel návštěvníkům své brány sedmadvacátý ročník největšího mezinárodního stavebního veletrhu v České republice FOR ARCH, který se konal v areálu PVA EXPO PRAHA.

Více než osm set vystavovatelů z patnácti zemí světa zde na ploše téměř 21 tisíc metrů čtverečních představilo nejnovější trendy z oblasti stavebnictví. V rámci doprovodného programu se uskutečnily odborné konference za účasti předních osobností v oboru, významné celonárodní architektonické soutěže i praktický program pro podnikatele a širokou veřejnost.

Stavební veletrh slavnostně zahájila rekordní účastí KONFERENCE ŘEDITELŮ PROJEKTOVÝCH SPOLEČNOSTÍ 2016, na které vystoupil ministr financí ČR Andrej Babiš, ministryně pro místní rozvoj ČR Karla Šlechtová a ministr životního prostředí Richard Brabec. Naši společnost na konferenci zastupoval ředitel společnosti Martin Drotár.

FOR ARCH tematicky doplňují veletrhy FOR STAV, FOR THERM, FOR WOOD a BAZÉNY, SAUNY & SPA, na kterém vystavovali opět i zástupci Divize Aquaparky, bazény a bazénové technologie na společné expozici ABAS ČR (Asociace bazénů a saun), jejíž je společnost Centroprojekt dlouholetým členem. Na stánku jsme přivítali jak významné obchodní partnery, tak i naše kolegy z Centroprojektu.