Kam do bazénu? Podívejte se na nedávno dokončené zakázky

Publikováno 19.7.2017

Hned pět nových referencí, které jsme dokončili na Moravě, se objevilo v našich referencích. Kam tedy nově vyrazit?

Koupaliště připravená na sezonu

Jednou ze slovenských referencí je rekonstruovaný venkovní bazén v Nemšové. Nový nerezový bazén je multifunkční – vedle plaveckých drah návštěvníci mohou využít houpací bazén, vodní trysky, část pro menší plavce a také skluzavky.

Nový vodní areál mohou lidé navštívit i ve Slavičíně. Zdejší koupaliště je nově vyfóliováno a nabízí oddělený prostor plavání a vodní radovánky a zvlášť místo pro děti.

Dětské brouzdaliště se dvěma úrovněmi je pro nejmenší návštěvníky připraveno na koupališti v Tišnově.

Budoucí plavci mohou využít malou skluzavku, vodního ježka a velký hřib. Pro pohyb mezi vodními úrovněmi mohou využít sjízdnou šikmou plochu.

Vnitřní bazén pro děti

Pro děti jsme dokončili rekonstrukci vnitřního bazénu. Pro zadavatele – firmu Nekky Zlín – je to už druhá podobná realizace.

První zakázkou byla rekonstrukce bývalé kotelny na sídlišti Jižní Svahy na nové plavecké centrum pro děti v roce 2008. Zvláštností bylo použití technologie se slanou vodou, první ve Zlínském kraji.

 

Bazén pro fyzioterapie

Poslední referencí je vnitřní bazén s teplou vodou pro Psychiatrickou léčebnu ve Šternberku, kde slouží k léčbě pacientů.

 

Všechny reference na jedné mapě

Všechny reference naší projekční kanceláře máme na jedné mapě. Můžete se tak snadno podívat, kde jsme ve vaší blízkosti projektovali či realizovali stavby.