Projekt aquaparku Flošna v Hradci Králové připravil Centroprojekt

Uznání našich bazénů od odborné veřejnosti

Publikováno 6.6.2016

Spolu s aquaparkem Aquacolors v chorvatské Poreči už naše reference získaly pět odborných uznání. Podívejte se, která si to zasloužila.

Stavba roku 2010 České republiky

Koupalištěm, které uspělo na celorepublikové úrovni, bylo postaven jako nové volnočasový areál. Pro kapacitu 1700 lidí je připraveno množství vodních atrakcí. Byl zde poprvé v ČR představena nová atrakce – tzv. Jump s měkkým dopadem.

Další fotky a informace najdete na stránce s touto referencí.

 

 Nejlepší stavba na území města Hranice

Vodní areál s krytými i venkovními bazény nabízí široké možnosti pro relaxaci i aktivní trávení volného času. Nezbytnou součástí nabídky jsou také wellness služby jako sauny, parní kabiny a další. Více uvidíte v referenci Kryté bazény v Hranicích.

 

Čestné ocenění města Uherské Hradiště

Téměř 2000 m2 vodních ploch s celoročně vyhřívaným venkovním bazénem získalo čestné uznání města Uherské Hradiště, ve kterém je aquapark umístěn.

Stavba roku 2010 Zlínského kraje

V soutěži o nejlepší stavby Zlínského kraje uspěl aquapark Uherské Hradiště v kategorii Realizace rozvojových projektů obcí a měst. Čestné uznání si zaslouží také za široké možnosti trávení času. Tuto nabídku uvidíte také na stránce této reference.

 

Novináře v soutěži Stavba roku 2010 Zlínského kraje zaujala stavba koupaliště u Luhačovické přehrady natolik, že se prostřednictvím Syndikátu novinářů ČR Zlínského kraje rozhodli udělit své ocenění.

O atraktivitě se můžete přesvědčit na fotkách níže nebo také na stránce koupaliště Duha v Pozlovicích.

Stavba roku 2015 Zlínského kraje

Poslední referencí, které jsme se účastnili s dodávkou bazénových technologií a která zároveň uspěla v odborné soutěži, je realizace chorvatského aquaparku Aquacolors v Poreči.

O soutěži si můžete přečíst více v této aktualitě. Další fotografie i video z areálu si můžete prohlédnout zde.