Letní koupaliště v Hranicích

Letní koupaliště v Hranicích na Moravě

Publikováno 18.7.2009

V Hranicích na Moravě se mohou od letošního června pyšnit atraktivním letním koupalištěm. Spolu s krytým areálem mohou místní obyvatelé využít vodních radovánek po celý rok.

Stavba navázala na Krytý plavecký areál, otevřený v roce 2006, kam jsme dodávali technologickou část. Současná rekonstrukce oblékla venkovní areál do naprosto nového pláště, který vhodně doplňuje vnitřní bazény. Touto kombinací zajisté přiláká spoustu návštěvníků.

Stávající 50m keramický bazén změnil svůj pro oko fádní tvar, a byl přebudován na víceúčelový bazén s povrchovou úpravou z modré bazénové folie DLW. Již z názvu bazénu vyplývá možnost jeho všestranného použití. V 25m, plavecké části se 4 dráhami si přijdou na své vášniví plavci. Ve výukové části není nouze o adrenalin a to prostřednictvím nafukovacích mobilních atrakcí.

Spousta vodních atrakcí

V relaxační části s chrliči, vodní clonou, vzduchovými masážními lehátky, masážními tryskami a podvodními vulkány si najdou své místo vyznavači relaxace a odpočinku.

Do dětské části naláká nejmenší návštěvníky vodní hřib, skluzavka beruška a prskací žába a delfín. Pro maminky s dětmi do 4 let je součástí areálu i nově zrekonstruované průtočné brouzdaliště.

Celý víceúčelový bazén byl nově vybaven kompletními potrubními rozvody a technologická zařízení byla umístěna v nové podzemní strojovně. Do budoucna se uvažuje o vybavení letního koupaliště oblíbeným tobogánem, jehož dojezdový úsek bude tvořit nynější výuková část bazénu.

Věříme, že letní koupaliště v Hranicích na Moravě bude mít velký počet spokojených zákazníků a třeba jsme Vám dali ten správný tip, kde můžete s blankytně modrou vodou strávit slunečný víkend.

Bazénářská divize Centroprojektu zajišťovala dodávku bazénové technologie a atrakcí.