Petr Ševela, ředitele divize Aquaparky, bazény a bazénové technologie

„Léto před námi, všichni v plném nasazení,“ říká Petr Ševela

Publikováno 27.5.2019

Naplno pracujeme na finišujících realizacích před hlavní letní sezónou, stejně tak se činíme v projektové přípravě budoucích aquaparků a koupališť. Podívejte se, co nás čeká.

„V lednu jsme zahájili montážní práce v Rakovníku, v Zubří nám počasí přibrzdilo nástup na dokončení venkovních rozvodů, ale věřím, že vše stihneme včas. Do Veľkého Mederu postupně zavážíme technologie a práce se z venkovního prostředí přesunuly do strojovny.

 

 

V Malých Bieliciach je technologie v podstatě dokončená a zahajujeme napouštění bazénů. Jedná se o venkovní relaxační bazén s geotermální vodou. Na jaře budeme v tomto areálu s termálními bazény realizovat další etapu s plaveckým bazénem.

 

 

Máme dokončenou zakázku „Městská plovárna Tvrdošín“, pro kterou jsme dodali a namontovali technologii pro plavecký bazén a whirlpool. Na koupališti v Úvalech máme hotové fóliování bazénu a finišujeme práce ve strojovně. Jen pro představu – jedná se o koupaliště rozměrů 68 x 25 m.

Kromě uvedených realizací je před námi velké množství dalších zakázek jak v realizaci, tak v projektových pracích. Mezi těmi výraznými projekty je např. rekonstrukce aquaparku v Šumperku.

Jak je vidět, práce je hodně a věřím, že si povedeme stejně dobře, jako v minulém roce.

 

Petr Ševela
ředitel Divize Aquaparky, bazény a bazénové technologie