Nové bazény v Aqualandu Moravia: zveme k letnímu osvěžení!

Publikováno 31.7.2020

Výjimečný tobogán s jízdou do kopce, dvakrát větší venkovní areál, drive-thru přímo v klidné řece… pro báječné léto připravili v Aqualandu Moravia spoustu novinek pod širým nebem – a my jsme nadšení, že bazénové technologie jsou od nás! Podívejte se, co vás čeká.

Venkovní areál je 2x větší než dřív a nabízí spoustu novinek:

  • rodinný tobogán High Five,
  • klidnou řeku Lazy River s drive-thru,
  • dětský vodní svět – tzv. Spray Park,
  • nové možnosti občerstvení,
  • spoustu menších i větších atrakcí a vychytávek.

 

Na tobogánu vzhůru!

Na tobogánu už jel dolů každý, ale jet na raftu do kopce? Ano, pokud jste byli na Kanárských ostrovech nebo v Texasu, už jste to mohli zažít – ale od letošního července tuhle vodní „horskou dráhu“ můžete projet i na jižní Moravě!

Na tobogánu o délce 242 metrů vás čeká pět jízd do kopce a z kopce. Před nástupem na raft pro dvě osoby vás tobogán zváží a sám určí množství vody, které je potřebné zvláště pro jízdu do kopce. Tato technologická inovace zároveň šetří množství potřebné vody.

Maximální povolená hmotnost je 180 kilogramů pro raft s dvěma osobami. Pro jednotlivce na dvojraftu samostatně je minimální povolená hmotnost 55 kilogramů a maximální 135 kilogramů. Minimální povolená výška pro jízdu na tobogánu je 110 cm.

 

Klidná řeka s drive-thru a výhledem na Pálavu

Nový venkovní areál si můžete projít pěsky – nebo si jej můžete stylově projet v nové klidné řece. Tato „dopravní tepna“ se dvěma nástupními místy je dlouhá 315 metrů a široká 3 metry, má zrychlenou část, vede tunelem i skrz vodopády. Stačí nasednout do připraveného raftu a prohlédnout si všechny novinky.

A abyste vhodně doplnili pitný režim, stačí jen přibrzdit u nového vodního baru a objednat si váš oblíbený drink, aniž byste museli odejít z vody.

 

SprayPark pro děti

Pro nejmenší návštěvníky je připraven dětský bazén s herními prvky. Oceňovanou novinkou budou jistě plachty, který celý prostor a citlivou dětskou kůži chrání před ostrými slunečními paprsky.

 

Tak kdy vyrážíte? 

 

Co vás čeká – podívejte se na video

 

ZÁKLADNÍ ÚDAJE STAVBY
Místo / Pasohlávky, ČR
Rok uvedení do provozu / 2020
Investor / ŽS REAL, a.s.
Dodavatel technologické části / CENTROPROJEKT GROUP a.s., Divize Aquaparky, bazény a bazénové technologie
Generální dodavatel / GEMO a.s.

Zdroj fotografií / Aqualand Moravia