Aquapark Aquacolors v chorvatské Poreči v soutěži Stavba roku Zlínského kraje

Představujeme dvě realizace v soutěži Stavba roku Zlínského kraje

Publikováno 19.5.2016

S blížícím se termínem vyhlášení výsledků soutěže Stavba roku Zlínského kraje představujeme dvě reference, které reprezentují naši práci. Výsledky z galavečera 26. května uvidíte téměř v přímém přenosu na našem facebooku.

Aquapark v chorvatské Poreči

Referencí z kategorie Stavby mimo Zlínský kraj (ale s účastí místní firmy) je chorvatský aquapark Aquacolors v Poreči.

Více si o této realizaci, na kterou jsme dodávali bazénové technologie pro 12 tobogánů, rozlehlý vlnový bazén či línou řeku o délce 500m, si můžete přečíst v této referenci. Najdete zde také krátké video ukazující atraktivnost areálu pro širokou veřejnost.

Aquapark Aquacolors v chorvatské Poreči v soutěži Stavba roku Zlínského kraje

Regenerace náměstí v Hulíně s fontánou

Mezi realizacemi rozvojových projektů měst a obcí najdete také projekt obnovy hulínského náměstí s novou fontánou. Právě pro ni jsme připravili a dodali nezbytné technologie pro její provoz.

Další fotky si můžete prohlédnout v našich referencích.

Pro regenereci náměstí v Hulíně jsme dodávali vodní technologie pro fontánu

V soutěži najdete další tři projekty Centroprojektu, které realizovali naši kolegové z jiných divizí. Ty najdete v článku Tři projekty v soutěži Stavba roku Zlínského kraje.

O soutěži Stavba roku Zlínského kraje

Všechny přihlášené stavby si můžete prohlédnout na webu soutěže. Všechny realizace jsou rozděleny do sedmi kategorií podle charakteru či lokality výstavby.

Předání hlavních cen a čestných uznání je spojeno s oblíbeným společenským večerem. Ten letošní proběhne ve čtvrtek 26. května v sále otrokovického kongresového centra Beseda.