Realizace aquaparku Gino Paradise Tbilisi v daleké Gruzii zahájena

Realizace aquaparku až v daleké Gruzii zahájena

Publikováno 20.6.2012

Ve čtvrtek 14. června 2012 proběhlo slavnostní položení základního kamene k projektu Aquapark Gino Paradise Tbilisi. Gruzie se může těšit na aquapark, který v tamějším prostředí nemá obdoby.

Tato slavnostní akce proběhla za účasti primátora Tbilisi a dalších významných osobností. Za naši společnost se akce zúčastnil ředitel Pavel Stráský.

 

Budoucí aquapark má být pýchou pro tamní obyvatele. Vyroste poblíž Tbiliského moře, mezi lesy a borovicemi uprostřed krásné přírody. Nový vodní areál bude poskytovat exkluzivní služby pro veřejnost a jeho výstavba je spojena s velkým mediálním zájmem. Položení základního kamene bylo vysíláno v celorepublikové televizi.

Investorem je banka PPF, generálním dodavatelem PSJ Holding a naše bazénářská divize zajišťuje kompletní dodávku bazénové technologie s podílem 2 mil. €. Celkové náklady stavby se vyšplhají na částku 25. mil. €.

Největší projekt svého druhu v Gruzii bude obsahovat 12 vnitřních a venkovních bazénů v deseti filtračních okruzích s plochami 3 200 m2 . Dále zde budou pro návštěvníky připraveny atraktivní atrakce jako celoroční bar bazén, divoká řeka s pirátskou lodí a whirlpoolem, vlnový bazén, tobogány, skluzavky, tři slané bazény a spousta dalších atrakcí. Doba výstavby tohoto aquaparku je 12 měsíců.