V realizaci: Letní koupaliště Flošna v Hradci Králové

V realizaci: Letní koupaliště v Hradci Králové

Publikováno 21.8.2009

Podívejte se do procesu výstavby zcela nového aquaparku, který nabídne návštěvníkům neobvyklé vodní atrakce.

Vzhledem k tomu, že tato zakázka je pro Centroprojekt významná a na vypracování projektů různých profesí se podílelo hned několik pracovníků podniku, rozhodli jsme se, že přiblížíme aktuální stav průběhu realizace této stavby.

Stavba Letního koupaliště odstartovala v červnu letošního roku. V současné době je téměř dokončena hrubá stavba hlavní budovy areálu, kde právě probíhají finální úpravy v 1. PP. Již z 90% jsou vybudovány nerezové bazény od firmy Berndorf a ze 70% jsou namontovány nerezové tobogány od německé firmy Wiegand, která je naším subdodavatelem.

 

Právě nerezové tobogány by v budoucnu měly být dominantou celého areálu, a proto je na provedení a kvalitu práce kladen velký důraz ze strany zástupců investora.

Dodávka a montáž bazénové technologie byla zahájena v srpnu. Naši montéři již osadili část čerpadel a dmychadel k jednotlivým atrakcím a aktuálně montují venkovní rozvody bazénové technologie k nerezovým bazénům. Celá stavba by měla být podle předběžného plánu dokončena v první polovině prosince 2009.

V realizaci: Letní koupaliště Flošna v Hradci Králové