Bazénové technologie pro hotelový bazén v Dudincích dodal Centroprojekt

Nový vnitřní bazén a wellness pro hotel Prameň

Publikováno 5.1.2010

V rámci rozšíření a zkvalitnění nabízených služeb se rozhodl majitel hotelu vybudovat Relax centrum, jehož součástí bude i nový fóliový bazén s atrakcemi a plastový whirlpool. A na nás bylo vše připravit.

Na základě této vize nás investor oslovil a my jsme mu v srpnu minulého roku vypracovali příslušnou cenovou nabídku. Po několika jednáních, kde se upřesňovaly možnosti a detaily realizace, jsme s investorem podepsali smlouvu.

Projekční podklady pro zakázku byly nachystány v říjnu a samotná dodávka a montáž bazénové technologie, filtrace a úpravy vody a atrakcí se rozběhla v listopadu. Dodávku a montáž za Centroprojekt koordinoval technik Dušan Šišmiš, a to především díky svým bohatým zkušenostem s realizacemi fóliových bazénů.

V Relax centru hotelu Prameň pod dodávkou Centroprojektu vznikl plastový whirlpool o rozměrech 3,8 x 2,5m pro 10 osob a fóliový bazén o rozměrech 12 x 5m s protiproudým plaváním, nerezovým vodním chrličem a několika vodními masážními tryskami.

 

Zvláštností bazénu je použití nestandardního odstínu bazénové fólie názvu Karibik, která se velmi blíží tyrkysové barvě a připomíná barvu moře. Bazén i whirlpool byly uvedeny do provozu 15. prosince 2009 a pro veřejnost bylo Relax centrum otevřeno 27. prosince 2009.

Lázeňské město Dudince se nachází v sousední Slovenské republice, v Bansko-Bystrickém kraji v okrese Krupina. Samotný hotel Prameň leží přímo v centru města Dudince, je obklopen květinovou zahradou a svým hostům nabízí kapacitu 70 lůžek a léčebné procedury v rehabilitačním centru.