Výstavba aquaparku Flošna se blíží k závěru

Výstavba aquaparku Flošna se blíží k závěru

Publikováno 13.2.2010

Na začátku února proběhla kolaudace vnitřní části areálu letního koupaliště v Hradci Králové. Bazénová technologie pro tuto část je odzkoušena a předána.

Venkovní část je prozatím zazimována a její dokončení se připravuje na měsíc duben. Slavnostní otevření je naplánováno na 30. dubna 2010.

Co čeká návštěvníky koupaliště?

Ve vnitřní části si návštěvníci mohou odpočinout a relaxovat v oddychovém keramickém bazénu a v akrylátovém whirlpoolu pro deset osob. Obojí je vybaveno vodními i vzduchovými atrakcemi. V bazénu i whirlpoolu je nainstalováno barevné osvětlení, které nabízí mnoho barevných spekter a dodává bazénům příjemnou a jedinečnou atmosféru.

Pro příznivce wellness jsou součástí areálu dvě finské sauny, parní kabina a aroma kabina, které jsou určeny k uvolnění organismu a relaxaci. Pro ochlazení po užití saun je zde instalováno sprchové centrum s různými vodními atrakcemi.

Dále je wellness vybaven speciální masážní vanou Vichy a masážním stolem Lydo. I když je vnitřní část koupaliště ve srovnání s budoucí venkovní adrenalinovou a zábavní částí poměrně malá, věřme, že si tato moderní wellness zóna najde své pravidelné a spokojené uživatele.

Projekt koupaliště Flošna připravil Centroprojekt a na jeho dokumentaci se podílely téměř všechny profese ze všech divizí.