Z veletrhu s cenou Bazén roku

Publikováno 14.3.2011

Z letošního veletrhu si vedle obchodních kontaktů vezeme také ocenění naší práce na koupališti Flošna a v Uherském Hradišti.

 

veletrh-bazeny-sauny-wellness-praha-2011_bazeny-centroprojektDoprovodným programem 6. ročníku veletrhu Bazény, sauny&spa byla tradičně také veřejná celostátní soutěž Bazén roku. Do soutěže bylo přihlášeno celkem 6 staveb, které jsou vybaveny velkým množstvím atrakcí, originálních prvků svých projektantů i technologů, a mají co nabídnout i široké návštěvnické veřejnosti. Přihlášené stavby byly velice rozmanité, najdeme zde jak městský plavecký bazén, aquaparky, tak i letní koupaliště a zařízení wellness.

Přihlášenými bazény byly:

  • Letní Koupaliště Hradec Králové,
  • Centrum vodní zábavy Kdyně,
  • Wellness Kuřim,
  • Městský bazén Litomyšl,
  • Koupaliště Mladá Boleslav,
  • Aquapark Uherské Hradiště.

V kategorii Bazén roku se na 2. místě umístilo Letní koupaliště Hradec Králové, kde byla naše společnost generálním projektantem a významným dodavatelem technologické části a vodních atrakcí.

Vítězem kategorie Bazén roku se pak stal Aquapark Uherské Hradiště, kde jsme také byli generálním projektantem a dodavatelem technologické části a atrakcí.

Pro Centroprojekt je to již třetí významné ocenění za rok 2010. Již dříve jsme totiž získali ocenění Stavba roku 2010 ČR s koupalištěm v Hradci Králové.

Letošního veletrhu se zúčastnilo cca 68 firem, jak tuzemských tak i zahraničních. Kromě naší společnosti to byly další významné bazénářské firmy jako Berndorf Bädearbau s.r.o, Marimex CZ s.r.o., Spotrakcent spol. s r.o., Bazény Desjoyaux s.r.o. a jiné.

 

Koupaliště Flošna v Hradci Královém

 

Aquapark v Uherském Hradišti