Na slovenském veletrhu CONECO 2008

Bazénáři jdou vstříc zákazníkům na slovenském veletrhu

Publikováno 18.5.2008

Na začátku dubna jsme se zúčastnili mezinárodního stavebního veletrhu CONECO a Racioenerga v Bratislavě. Bylo pro nás radostí se potkávat s obchodními partnery.

V posledních letech využíváme veletrhů k navázání nových obchodních kontaktů a k utužení stávajících vazeb s investory a provozovateli aquaparků a koupališť. Naše bazénová divize Centroprojektu patří s objemem realizovaných projektových prací a dodávek bazénové technologie patří mezi největší hráče na veřejném bazénovém trhu Slovenska.

Tato skutečnost se potvrdila také během letošního veletrhu, kdy mnozí návštěvníci rozpoznávali v naší prezentaci jim velice známé vodní areály.

Vyhlížíme budoucnost aquaparků

V průběhu výstavy se nám podařilo navázat kontakty s novými začínajícími architekty, kteří i přes své krátkodobé zkušenosti nabízejí veliký potenciál pro budoucí spolupráci.

Navštívili nás také investoři a zástupci z měst a obcí České republiky. Ve větší míře nás kontaktovali lidé, kteří měli zájem o privátní bazén. Vzhledem ke stále se zvyšující poptávce po privátních bazénech jsme se rozhodli příští rok více prezentovat tuto oblast.

Veletrh, který stojí za to

Naši účast na veletrhu považujeme spíše za prestižní záležitost a zcela jistě můžeme konstatovat, že jsme se dostali zase o něco více do podvědomí návštěvníků slovenských bazénů a aquaparků.

Vzhledem k přátelské atmosféře, která na veletrhu zavládla a k celkově velmi dobré úrovni výstavy a počtu vystavovatelů se rádi zúčastníme i příštího, již jubilejního 30. ročníku tohoto veletrhu.

Veletrh CONECO a Racioenerga patří již 29 let mezi největší setkání stavebních firem a všech profesí souvisejících s tímto oborem. Letošního ročníku se zúčastnilo téměř 900 vystavovatelů z 12 evropských států. Další společnosti pocházely z Kanady a Filipín.