Dokončeno: rekonstrukce a přístavba krytého bazénu v Přerově

Publikováno 25.1.2009

Od poloviny prosince mohou nejen obyvatelé Přerova navštěvovat nový vnitřní bazén s dalšími relaxačními vodními plochami. Právě možnosti odpočinku budou jistě velkými lákadly.

Projektanti naší bazénové divize vypracovali v průběhu loňského září realizační dokumentaci bazénové technologie na zakázku Rekonstrukce a přístavba krytého bazénu Přerov. Rekonstrukci prováděli naši pracovníci divize během října a listopadu.

V rámci této etapy byl stávající vnitřní dětský keramický bazén vybaven kompletní novou bazénovou technologií a hala 50m plaveckého bazénu byla rozšířena o nový whirlpool a nový nerezový masážní bazén. Akrylátový whirlpool o průměru 3m nabízí návštěvníkům průzračnou a jiskřivou vodu s teplotou 33 – 35°C. Současně může ve whirlpoolu pohodlně relaxovat až 10 osob. Nerezový relaxační bazén o rozměrech 6,5m x 4,5m je ideálním prostředím pro odpočinek a uvolnění.

Příjemná teplota vody v rozmezí 31 – 33°C, masážní lehátka, lavice a trysky a křišťálově čirá voda – to jsou největší lákadla pro návštěvníky. Pro obě tyto nové dominanty Plaveckého areálu v Přerově zajišťuje úpravu a desinfekci bazénové vody moderní bazénová technologie. Celý zrenovovaný objekt byl úspěšně zkolaudován 12. prosince 2008 a široká veřejnost může tento plavecký areál navštěvovat od 15. prosince, kdy proběhlo slavnostní otevření.